จะรู้มั๊ยน๊าาาาา ทุกๆสิ่งที่ฉันทำ ฉันทำเพื่อคุณ

จะรู้มั๊ยน๊าาาาา ทุกๆสิ่งที่ฉันทำ ฉันทำเพื่อคุณ

• 2 ตอบ
  • 676 อ่าน
*

ออฟไลน์ Phoowadol

• Global Moderator
  • 2174
  • 331
Everything I do. I do it for you. Cover by phoowadol gollasut

« แก้ไขครั้งสุดท้าย: พฤศจิกายน 19, 2018, 07:31:07 pm โดย kaithai »

*

ออฟไลน์ P Eet ✦Diamond✦

• 1291
  • 159
  • Every moment is a FRESH beginning !!!
Re: จะรู้มั๊ยน๊าาาาา ทุกๆสิ่งที่ฉันทำ ฉันทำเพื่อคุณ
« ตอบกลับ #1 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2018, 10:15:53 pm »
5555 ... I just did this song as well...

One of my absolute favorite songs of all time ....  ::Shout::  ::Shout::  ::Shout::

Should I post it sooner or later naaaa ..???    ::Hmmm::
Of course... mine is not as good as yours ... since I am a female naaaa... 5555   ::HoHo::

You did this song.... veryyyyy nicely done ..... E..E..E...   ::WowWow::  ::WowWow::  ::WowWow::

Disclaimer: The view and opinion expressed on this website are solely those of my very own. It is solely for the purpose of entertainment and has NO meaningful value of any kind. They DO NOT necessarily represent those of the majority of READERS & WRITERS of this website staff, and/or any/all contributors to this site.

ஜ۩۞۩ஜ THANK YOU ஜ۩۞۩ஜ 

❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀❀

DIAMONDS ARE FOREVER !!!

..... (¯`v´¯)♥
   .......•.¸.•´
   ....¸.•´
   ... (
   ☻/
   /▌♥♥
   / \ ♥♥

*

ออฟไลน์ Phoowadol

• 2174
  • 331
Re: จะรู้มั๊ยน๊าาาาา ทุกๆสิ่งที่ฉันทำ ฉันทำเพื่อคุณ
« ตอบกลับ #2 เมื่อ: พฤศจิกายน 19, 2018, 10:42:45 pm »
5555 ... I just did this song as well...

One of my absolute favorite songs of all time ....  ::Shout::  ::Shout::  ::Shout::

Should I post it sooner or later naaaa ..???    ::Hmmm::
Of course... mine is not as good as yours ... since I am a female naaaa... 5555   ::HoHo::

You did this song.... veryyyyy nicely done ..... E..E..E...   ::WowWow::  ::WowWow::  ::WowWow::

อ๊ะ พี่เพชรก็จะโพสเพลงนี้เหรอครับ  ::Sobad:: กลายเป็นว่า ผมลงตัดหน้าไปอะครับ ที่จริงผมเห็นพี่ชอบ
ศิลปินท่านนี้อยู่ ผมเองก็ชอบ เลยจัดซะเลย. ว่าแต่ ถึงผมจะโพสไปแล้วพี่ก็โพส อีกได้น๊าาาาา.. ::WooWoo::  จัดมาเลยนะครับ รอฟังอยู่นะครับ

ช่องทางแจ้งข่าวเผื่อโดนปิด ติดตามไว้นะ